Eyüp Kombi Tamir Servisi

Birçok ev ve iş yerlerinde kullanılan kombileriniz bakım onarım tamiri için Eyüp kombi servisi olarak hizmet vermekteyiz. Sıcak su ihtiyacı ve doğal kullanımdan doğan bir ihtiyaç olarak insan hayatına giren kombiler zamanla konforlu yaşam isteyenlerin olmazsa olmazı haline geldi.

Günümüzde hemen her evde bulunan kombiler özellikle kalabalık yerlerde montaj, demontaj, bakım ve onarımları için teknik servis ihtiyacını da beraberinde getirmektedir.

Kombileriniz ile ilgili her türlü bakım, onarım ve tamir işlerine hızlı ve kalıcı çözümler sunan Eyüp kombi servisi olarak sorumluluk bilinciyle hizmet vermekteyiz.

Kombi bakım ve tamiri konusunda işinde uzman kişilerden hizmet almak cihazlar için önemli olmaktadır. İşinin ehli olmayan kişilere bakım ve tamir yaptırmak olumsuzluklarla karşılaşmanıza ve cihazın daha çok zarar görmesine sebep olabilir. Dolayısıyla sorunsuz ve güvenli kombi hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eyüp Kombi Servis Sürecimiz

Kombilerinizin bakım ve tamirleri için bizimle 7/24 iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. Eyüp kombi servisi ekibimize ulaşarak sorun bildirdiğinizde size randevu vermekteyiz.

Randevu saatine riayet ederek gelmeden önce size bildirmekteyiz. Müsait olduğunuzda adresinize gelerek kombiniz için gerekli işlemleri yapmaktayız.

Kombinizin ihtiyacı olan bakım ise kısa sürede kombi bakım hizmeti vermekteyiz. Eğer kombinizin sorunu arıza ise arıza tespiti yaparak sizi bilgilendirmekteyiz. Sizin de rızanız doğrultusunda gerekli tamir işlemlerini yaparak servis sürecimizi müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda sonlandırmaktayız.

Kombi Bakımı

Özellikle kış aylarında daha fazla ihtiyaç duyulan kombilerin bakımı nasıl ve ne zaman olmalıdır? Kombi üretimi yapan firmalar kombi bakımının yılda 1 defa yapılmasını tavsiye etmektedir.

Kombilerinizin yıpranan veya eskiyen parçalarını bakım esnasında değiştirerek kombilerinizin ömrünü uzatabilirsiniz. Ayrıca verimsiz kullanılan klimalarda yanlış ve fazla kullanımdan kaynaklı faturalarınız fazla gelebilir. Bütün bunların önüne geçmek için kombi bakımlarınızı zamanında ve titizlikle yaptırmanız gerekmektedir.

Kombi bakımı için en ideal zaman sonbaharı ayları olmaktadır. Kış aylarında sorun yaşamamak için kombi bakımı hizmetini servisimizden alarak kış için hazırlığınızı yapabilirsiniz.

Yaz kış kullanılmak zorunda olunan kombilerde tıkanıklıklar veya arızlar olabilir. Kombi servimiz kombi bakımında yaptığı; filtre temizliği, baca temizliği, petek kontrolü, basınç kontrolü, ateşleyici başlık temizliği gibi işlemler sayesinde kombileriniz daha verimli ve sorunsuz çalışacaktır.

Kombi Tamiri

Kombiler düzenli bakım yapıldığı zaman uzun yıllar arızasız çalışabilir. Ancak bazen kullanıcı hatasından kaynaklı, bazen de dışsal sebeplerden dolayı kombi tamiri gerekebilir.

7/24 hizmet veren servisimize ulaşarak kombinizin ihtiyacı olan bütün tamir işlerini en hızlı ve güvenli biçimde deneyimli ekiplerimizden alabilirsiniz.

Ekiplerimiz arıza tespitinden sonra gerekli bilgilendirmeyi ve fiyat bilgisini sizinle paylaştıktan sonra kısa sürede kombi tamirinizi yapmaktadır.

Kombi Teknik Servisi

Her mevsim hizmet alabileceğiniz kombi teknik servisi eğitimli ve deneyimli personellerimiz tarafından uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize verilmektedir.

Teknik servisimiz yerinde ve zamanında kaliteli hizmet vererek müşteri ve çözüm odaklı çalışmayı prensip edinmiştir. Teknolojinin bütün olanaklarını kullanarak hizmet veren servisimiz müşterilerinin istek ve önerilerini de daima ön planda tutmaktadır.

Sektörde tercih edebileceğiniz makul fiyatlarda ve kaliteli hizmet anlayışla hizmet veren teknik servisimiz üstün iş ahlakı çerçevesinde hizmet vermektedir.

Kombi Arıza Tespiti

Özellikle düzenli bakımı yapılmayan kombiler başta olmak üzere uzun kullanımlardan sonra kombilerde arızalar oluşmaktadır. Önemli olan bu arızaların daha büyük arızalara sebep olmadan tespit edilmesidir.

Arıza tespitini doğru ve kısa sürede yapan servisimiz, işinin ehli personelleri sayesinde kombi arıza tespiti işlemlerinizi kalıcı çözümlere olanak sağlayacak şekilde yapmaktadır.

Ekiplerimiz arıza tespitinden sonra sizin de isteğiniz doğrultusunda kombilerinizin tamirini yapmaktadır.

Kombi Kart Değişimi

Kombilerinizde genellikle elektrik voltajlarından ya da farklı sebeplerden kaynaklı kombi kartlarında bozulma ya da yanmalara neden olmaktadır.

Ekiplerimiz kombi kart değişimi işlemini sizin onayınızı aldıktan sonra ivedilikle yaparak kombinizi kullanıma hazır hale getirmektedirler.

Kombi Petek Temizliği

Ev veya iş yerlerinizde zaman zaman karşılaştığınız kalorifer peteklerinin az ısınması veya hiç ısınmaması büyük bir sorun olmaktadır. Bu sorun kimi zaman kombilerden kaynaklı olurken kimi zamanda kalorifer peteklerinin tıkanmasından kaynaklanmaktadır.

Teknik servisimiz bünyesinde çalışan profesyonel ekiplerimiz kombi petek temizliği işlemlerinizi büyük bir titizlikle yapmaktadır.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir